Preliminära startlistor pay and ride

Skabersjöortens Ryttareförening Pay and Ride 9/5

Vid förfrågningar kontakta: Karin Göransson 070-210 32 19
Lättare fika med dryck, macka & kaka kommer finnas att köpa i entren – betalning via swisch.
Allt så klart inplastat och ”virussäkrat”

Starttid Klass Kat Ryttare Häst
09:00 Lätt C:1 Häst Malin Lundgren Dragon Boy
09:15 Lätt C:1 B Vilma Phelan Rutgel
09:30 Lätt C:1 C Wilma Sundblad Tanja
09:45 Lätt B:1 C Julia Hye-Knudsen Månbacka Fly By Me
10:00 Lätt B:1 C Nathalie Holgersen Tomacs Wilda
10:15 Lätt B:1 D Maja Svärd Dream Unik
10:30 Lätt A:1 C Malin Milnert Lundemarksgårds Hero
10:45 Lätt A:1 C Julia Hye-Knudsen Månbacka Fly By Me
11:00 Lätt A:1 D Maja Svärd Dream Unik
11:15 Paus 15 min
11:30 Lätt A:P1 D Nellie Nilsson He-Man
11:45 Lätt C:2 D Susanne Wessman Mikado
12:00 Lätt B:1 C Wilma Sundblad Tanja
12:15 Lätt C:2 Häst Susanne Pennander Bocardi
12:30 Lätt A:1 Häst Malou Jandermark Stuck to Mi
12:45 Lätt A:1 Häst Hilda Säwén Handsome EM
13:00 Lätt A:1 Häst Monika Cardell Horation Bloom
13:15-13:45 Paus 30 min
13:45 FEI inled pony D Charlotte Rosendahl Lisheen Boy
14:00 Lätt B:2 Häst Sofia Rasmusson Albin C.L.
14:15 Lätt B:2 Häst Catharina Riedmuller Silkas my key
14:30 Lätt B:2 Häst Clara Bergvall Sevillano
14:45 Lätt B:2 Häst Ann-Christine Johansson Olivia
15:00 Lätt B:2 Häst Helena Ageland Highwarren Michelle
15:15 Lätt B:2 Häst Vibeke Lirås Equileia
15:30 Lätt B:2 Häst Jenny Kryhl Ce Romantica
15:45 Paus 15 min
16:00 Lätt B:2 Häst Monica Jartelius Lausanne
16:15 Msv B:2 Häst Johanna Svensson Globus Rudolf
16:30 Msv C:1 Häst Annika Viklund Firefly
16:45 Msv B:5 Häst Linnea Skalke Dammit
17:00 Msv B:5 Häst Johanna Svensson Globus Rudolf
Skabersjöortens Ryttareförening Pay and Ride 10/5

Vid förfrågningar kontakta: Karin Göransson 070-210 32 19

Lättare fika med dryck, macka & kaka kommer finnas att köpa i entren – betalning via swisch.
Allt så klart inplastat och ”virussäkrat”

Starttid Klass Kat Ryttare Häst
09:00 Lätt B:3 Kerstin Rasmusson Catanoches
09:15 Lätt A:3 Karin Göransson Spaceman S
09:30 Lätt A:3 Maude Cantoreggi Pedersen Elegans
09:45 Lätt A:3 Marianne Larsson Aareke
10:00 Lätt A:3 Tomas Lundh Zion van Koks
10:15 Lätt A:3 Katarina Lindqvist Zaranoff
10:30 Lätt A:3 Josefine Floberg Hopiakee
10:45 Paus 15 min
11:00 Msv C:1 Maja Holmqvist Fagott
11:15 Msv C:1 Cathrine Jönsson Ladybird
11:30 Msv C:1 Elin Olsson Dammit
11:45 Msv B:2 Marita Gimser Iris
12:00 Msv B:2 Catharina Törnelius Braque
12:45 Msv B:2 Emma Asklund LA’mour
13:00-13:30 Paus 30 min
13:30 Msv B:2 Annika Brantvik Chiara
13:45 Msv B:2 Marianne Christensen Ferribion
14:00 Msv B:2 Britt Kamper Johnson Sir Niro
14:15 Msv B:2 Anneli Wilken LaPrima
14:30 Msv B:2 Catharina Törnelius Queen Terra
14:45 Msv B:2 Emelie Widerström Glücksfeh-S
15:00 Paus 15 min
15:15 Msv B:2 Mika Nordström NR Jaranero
15:30 Msv B:4 Ida Girhagen Easter
15:45 FEI Prix St.G Ronja Andersson Luzy A
16:00 FEI Prix St.G Anna Hedbys Black Magic
16:15 FEI Prix St.G Emma Persson Fender SC
16:30 FEI Prix St.G Sara Enquist Kentucky TH
16:45 Grand Prix Charlotte Hamilton Lord Hamilton